Projektowanie ui

Konfiguratory produktowe

Konfigurator produktu to narzędzie, które umożliwia klientom dostosowanie produktu do swoich indywidualnych potrzeb i preferencji. Jest to szczególnie przydatne w przypadku produktów, które mają wiele opcji opcji, takich jak samochody, meble, komputery, ubrania czy nawet domy. Konfigurator produktu może być częścią strony internetowej lub odrębną aplikacją, która umożliwia klientom dokładne dostosowanie produktu według własnych upodobań.

Strony www

Lexus Konfigurator Stworzenie funkcjonalnych projektów ui, modeli 3d, animacji i przygotowanie ich do wdrożenia. Audi Konfigurator Stworzenie funkcjonalnych projektów ui, modeli 3d i animacji. Delonghi Dedica Strona produktowa Stworzenie funkcjonalnych projektów ui,…

Wizualizacje produktowe

Wizualizacje produktowe najczęściej wykonujemy na potrzeby katalogów, materiałów reklamowych czy ofert handlowych. Dzięki nim możemy pokazać produkt w wielu wariantach wykończenia, koloru, ustawienia. To doskonała alternatywa dla firm dla których sesja fotograficzna produktowa w studiu to za mało.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this