Identyfikacja wizualna
Od początku istnienia sztuki reklamy, doskonale wiadomo że jak widzi cię otoczenie, jak odbierany jesteś przez innych, tak będą o tobie mówić i pisać. W kontaktach biznesowych ten zewnętrzny wizerunek (identyfikacja wizualna) jest niesamowicie istotny, jeśli chcemy być konkurencyjni, wyróżnić sie na rynku czy zaskarbić sobie przychylność lub stałość klientów i partnerów biznesowych. Zachowanie spójności i jedności czasami stanowi duże wyzwanie, a kryteria opisywania są tak wielorakie jak ilość naszych odbiorców. Idealnym rozwiązaniem dla firm jest stworzenie systemu identyfikacji wizualnej.

Logo

Podstawowe narzędzie, służące kreowaniu wizerunku marki firmy na rynku. Spójny system wizualny jest najważniejszym elementem całościowej identyfikacji.

System identyfikacji wizualnej

Oficjalnym zapisem wzorców prezentacji firmy jest księga identyfikacji, która w sposób kompleksowy opisuje elementy systemu identyfikacji oraz sposoby i zasady ich wykorzystania. Księga identyfikacji występuje także pod innymi nazwami takimi jak księga tożsamości.

Opakowania i wizualizacje

Wszystkie elementy wchodzące w skład indentyfikacji marki, czyli
– ubiór i identyfikatory pracowników,
– oznakowanie środków transportu,
– architektura i wystrój budynków, wnętrz biurowych, punktów sprzedaży,
– informacja wizualna (tablice informacyjne zewnętrzne, tablice informacyjne wewnętrzne, szyldy firmowe, tabliczki informacyjne przy/na drzwiach),
– inne elementy identyfikacji (flagi, transparenty, maskotki, upominki).

Druki firmowe

Czyli, papier firmowy, koperty firmowe, kartki do zapisków, bilety wizytowe, dokumenty handlowe, rachunki i faktury, inne druki firmowe.

Masz pytania?
Kontakt z Nami

tel. +48 605 414 080

e-mail: kontakt@born2design.pl

Nasza oferta: