Wizualizacje 3d

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje dla naszych klientów.

Cena w dużej mierze zależy od ilości pracy potrzebnej do wykonania wizualizacji. W przypadku wizualizacji wnętrz ważną rzeczą jest projekt wnętrza. Dobranie odpowiedniego wyposażenia, kolorystyki do grupy docelowej naszego klienta.

Na przykład inaczej wyceniane są wizualizacje dla firm zajmujących się sprzedażą aranżacji, gdzie bardzo często trzeba stworzyć każdy element ręcznie. A inaczej wizualizacje mieszkań gdzie wizualizacje wnętrz stanowią tylko kolejny element sprzedaży. Można wtedy zastosować meble które mamy już gotowe. Jedynie dostosować ich kolorystykę.

Projekt powyżej to koszt 600 zł.

Projekt powyżej to koszt 1600 zł. Wykonanie na podstawie dostarczonego projektu mebli klienta, wykonanie aranżacji dla nich. Przygotowanie renderów 300 dpi do katalogów i ulotek.

Projekt powyżej to koszt 900 zł.

Projekt powyżej to koszt 1000 zł.

Projekt powyżej to koszt 1200 zł.

Animacje 3d

Poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje dla naszych klientów.

Animacje 3d, przeważnie wykonujemy w pakiecie z wizualizacjami statycznymi. Głównie dlatego, że cenę ostateczną wykonania, obliczamy na zasadzie ilości potrzebnej pracy pracy, ilość godzin modelera, ilość godzin pracy grafika który to składa w całość oraz postprodukcja, ilość godzin pracy animatora – który to animuje i potem wykonuje postprodukcję animacji. A duża część pracy bazuje na wykonaniu i zaranżowaniu mieszkania/pomieszczenia. Po akceptacji klienta, mając juz taki model możemy przystąpić do renderów statycznych. Ale potem ten model możemy wykorzystać przy wykonywaniu animacji. Co wpływa zasadniczo na cenę. W zasadzie oba te elementy pomimo iż podobne, to wykonywane są w innych programach. Cena animacji 3d to koszt od 1 tys zł. Jednak w przypadku jednego pomieszczenia niewiele większy.

Jednak możliwości obu nośników reklamowych są zasadniczo różne w zależności od naszych potrzeb. Wizualizacja statyczna do doskonałe uzupełnienie oferty, „jeden obraz może więcej pokazać niż tysiąc słów”. Natomiast animacje to doskonały element do social mediów, reklam, marketingu szeptanego. Można w zasadzie jeszcze iść dalej i przygotować wizualizację interaktywną mieszkania gdzie możemy się przechadzać po mieszkaniu, aranżować kolorystykę itp.

W razie pytań, chętnie odpowiemy

tel. 605 414 080

mail: hi@born2design.pl